eskoESKO lõikelauad

Tänapäeval on aina raskem pakkuda tüüptooteid sellise hinnaga, millega me sooviksime neid müüa. Teine asi on erilahendustega. Esko lõikelauad muudavad erilahendused tootmise mõistes tüüplahendusteks, kuna enam pole vahet, kas valmistada neljakandilisi reklaame või erikujulisi. Samuti pole erilist vahet, kas toota paar tükki või suurem partii. Suuremahuliseks tootmiseks on võimalik seade varustada automaatse laadimissüsteemiga.

Esko lõikelauad – kasutusvaldkonnad ja lõikamiseks sobivad materjalid

  • trükiste väljalõikamiseks – olgu see siis paber, kleebis, plastik, KAPA, Re-board – vahet pole
  • erinevate lehtmaterjalide lõikamisel – Re-Board, kartong, lainepapp, plastikud, puit, viner jne
  • pakendi tootmiseks – olgu siis väike pakendivabrik või reklaamifirma, kes soovib oma tooted korralikult pakendada
  • mööbli tootmisel – MDF, Re-Board, vineer, nahk, kangad
  • tekstiilitööstuses – ülikiire ja täpne lõigete valmistamisvahend
  • ja nii edasi

ESKO Kongsberg lõikelauad on saadaval erinevates konfiguratsioonides ning erinevate kiirustega. Lõigatavate materjalide hulka kuuluvad näiteks kleebised, paberid, erinevad õhukesed ja paksud plastikud, komposiitmaterjalid, metallid, tekstiilid, bännerid, KAPA plaadid, Re-board materjal, vahtplastid.

Esko Kongsberg C seeriaesko c

Hetkel ilmselt kiireim omataoline lõikur. Lõikelaius 3,2m ei ole probleem, kuna lõikepead hoidev tala on valmistatud carbon- kiust ega paindu läbi. Lõikamiskiirus paljude materjalide puhul isegi 1,6 m/s. Saadaval suurustes 3,2*1,6m või 3,2*3,2m. Tutvustava video leiate siit.

Esko Kongsberg XP seeria

eskoxpSamade omadustega, mis C seeria, kuid saadaval väiksemates suurustes. Levinuimad reklaamitööstuses on XP44 suurusega 3,2*2,2m ja XP24 suurusega 3,2*1,6m. 3kW freesispindel annab erakordse lõikekiiruse paksemate plastikute ja puitmaterjalide lõikamisel. Maksimaalne lõikekiirus sarnaselt C seeriaga on 1,6m/s. Seade on võimalik varustada konveierlindiga ning kaameraga. Esko Kongsberg XP seeria on võimalik kombineerida ka automaatse laadimissüsteemiga, et oleks võimalik säästa inimressurssi. Tutvustavad videod leiate siit. 

kongsberg-xn-digital-cutting-tableEsko Kongsberg XN seeria

Esko Kongsberg kõige levinuim seeria. Veidi aeglasem, kuid soodsam ja sarnaste võimalustega. Saadaval seitsmes erinevas suuruses – alates XN20 mudelist (1.68*1,27m) kuni XN48 mudelini ( 6,5*2,2m). Maksimaalne lõikekiirus 0,83 m/s. Sellest on enamasti küllalt keskmise suurusega tootmiste tarbeks. Tutvustavad videod leiate siit. 

Esko Kongsberg V seeria

eskokongsberg-v-cutting-tableEsko uusim seeria, mis mõeldud alustavale tootmisele. Saadaval kuni suuruseni 1,68*3,05m ning juba eelvarustatult kas reklaamituru või pakendituru tarbeks. Lõikekiirus kuni 0,5 m/s. Tutvustava video leiate siit. 

Kuna masinate tavaline eluiga on üle 20 aasta, siis saab investeeringu jagada pikemale perioodile ilma suuremate riskideta. Kõige ilmekam on vaadata masinaid töös. Masinatega saate tutvuda Tallinnas. Andke ainult teada, millal sobib ning vaatame masinad üle!

ESKO on tuntud ka kui trükitööde ettevalmistuse tarkvaralahenduste pakkuja. Esko ArtiosCad on ehk maailma tuntuim ja kasutatuim pakendi- ja display- süsteemide modelleerimistarkvara. Esko iCut Suite on mõeldud eelkõige UV printerite ja solvent printerite kasutajatele- automaatne paigutus (true shape nesting, automaatne lõikejoone genereerimine, kahepoolseks trükiks kujundite eelpaigutus, bleed-joone genereerimine, automaatne pakendi genereerimine valmistatud toodete pakendamiseks- ainult osa funktsioonidest, mida Esko iCut Suite pakub.