ACCAFOAM – kus kergus on oluline!

AccaFoam on materjal, mille väljatöötamise aluseks on Viscom- materjal. Kahel pool trükitav PVC kiht, keskel vaht, toodetakse Itaalias. Materjal on kerge, üsna tugev, stabiilne, kergesti lõigatav, soodsa hinnaga- palju häid omadusi. AccaFoam sobib sarnaselt Viscom materjaliga väga hästi otsetrükiks UV printeriga. Nagu tavaline PVC on ka AccaFoami pind sobilik ülekleepimiseks. Lõigata saab materjali nii noaga kui freesiga. Ka käsitsi lõikamine või Keencut lõikuriga on lihtne ja tulemus jääb ilus. Ideaalne ka saagimiseks. Serv jääb sile ja ühtlane. Väga sobilik nt figuuride ja rippsiltide valmistamiseks. Ka messiseinte kilpideks tänuväärne materjal tänu oma kergusele ja siledale pinnale.

AccaFoam on kaetud mõlemalt poolt kaitsekilega, et tagada puhtus ja vältida pinnakahjustusi. Võrreldes Viscom materjaliga on ta veidi kergem ja ka lihtsamini lõigatav. ESKO või ZÜND lõikurit kasutades soovitame proovida kindlasti lõikust vibranoaga, mis tihti annab parema tulemuse, kui freesimine. V-lõike puhul soovitame kasutada Viscom materjali, mida on küll raskem lõigata, kuid mille PVC kiht on veidi paksem ning seetõttu veidi vastupidavam järsule painutamisele. ESKO lõikurite kohta leiab lisainfot siit.

Materjal on saadaval paksustes 10mm, 15mm ja 19mm. Ladustame 10mm suurustes 1530*3050mm või 2030*3050mm. Enne tellimist palun täpsustage täpset laoseisu. Saagimisteenust pakume tavalistel tingimustel.

Kasutus:
* messiseinad ja messiboksid
* rippsildid
* väljalõigatud figuurid
* suured sildid
* trükitud reklaamid
* ülekleebitud reklaamid

Fujifilm Acuity LED1600

Fujifilm Acuity LED1600

accafoam

accafoam