DISPA – loodussõbralik ja soodne lahendus kvaliteetseks sisereklaamiks.

Aina enam pööravad suured kaubandusketid ja ka väiksemad kauplused tähelepanu loodussõbralikkusele. Praegu peamiselt kasutusel olevad BIP ja PVC plastikud ei vasta tihti nende ootustele.

DISPA  on uusim pabermaterjal, mille peamine kasutusvaldkond on sisereklaaminduses. DISPA toob lisavõimaluse praegu levinud kartongi ja Re-Board materjalide kõrvale. Kuna materjal on väga sileda ja homogeense valge pinnaga, siis jääb trükijälg tema pinnale erakordselt terav ning kirgas. Sobib printimiseks nii UV printeriga kui siiditrükis. Sobib ka lamineerimiseks kilega, kuid siis peab (nagu kõigi pabertoodetega) jälgima kaardumist. Kui ümbritseva keskkonna niiskus on ebastabiilne, siis võib olla vajalik DISPA katmine kilega mõlemalt poolt- nii ei pääse niiskus üht poolt rohkem mõjutama ning materjal püsib sirge.

Materjal kaalub ainult 800 g/m2 ning tema paksus on ca 4mm. Ta on valmistatud 100% paberist olles seega ka 100% taaskasutatav. See teeb odavaks ja lihtsaks kampaania lõpufaasi, kui reklaame enam ei vajata. Mahavõetud reklaamid saab visata lihtsalt paberikonteinerisse.

Materjali katmisel kleepkilega soovitame (sarnaselt lainepapi, KAPA jne) rull-laminaatori kasutamisel jälgida rullikute survet, et materjali mitte kokku pressida.

DISPA formaadid:

1250*1840mm (tellimisel!)
1250*2450mm (tellimisel!)
1524*1016mm (laos!)
1524*3048mm (laos!)

DISPA kohta saate lugeda ka tootja 3A Composites kodulehelt.