Sublimatsioonitrükk oli aastaid trükimaailmas midagi “valitutele”, kes suutsid leida töötava kombinatsiooni printerist, värvist, sublimatsioonipaberist ja kalandrist. Enamasti printeritootja originaalvärv ei vastanud ootustele ning juba uuele masinale tuli sisse valada kolmanda osapoole värv, mis aga enamasti tühistas garantii. Kui Epson tuli turule oma sublimatsiooniprinteritega, siis oli lõpuks olemas kombinatsioon, kus üks tootja pakub nii trükipea, seadme kui ka tindi. Stabiilne, kindla garantiiga lahendus. Just sama kindla lahenduse toob Epson nüüd ülikiires mõõtmes turule Epson SureColor SC-F10000 sublimatsiooniprinteri näol. Kuni 1,92m trükilaiusega printer kasutab Epsoni uusimat trükipeatehnoloogiat. Selle uus ehitus võimaldab saavutada kiiruseid kuni 255m2/h. Tüüpilised tootmiskiirused 100-150m2/h. Mitte kunagi varem pole olnud suurtootjatel nii kindlat ja soodsat lahendust.

Epson SC-F10000 saavutab suure värviruumi ainult nelja värviga. Epson Precisiondot tehnoloogia koos Epson Ultrachrome DS HDk tindiga annab sügavad ja erksad toonid. Kahepoolne efektiivne kuivati annab võimaluse kasutada suuri trükikiiruseid ka suurte värvikogustega.

Suurepärane kvaliteet
Neli uusima põlvkonna Epson 4,7” PrecisionCore TFP trükipead annavad stabiilsuse kiireks pikaajaliseks trükiks. Epson Ultrachrome tindid HighDensity musta värviga tagavad sügavad toonid.

Erakordne tootlikkus
1m2 isegi ainult 14 sekundiga. Paindlik kiire võrguühendus koos 155GB puhvriga ja integreeritud step&repeat funktsionaalsusega. Kuni 80 liitrit värvi masinas, automaatne ja täpne kerimissüsteem. Mitmekihiline pooltoonide haldus vähendab teralisust ja triibutamist suurtel kiirustel.

Paindlikkus
Saab kasutada kuni 60kg paberirulle. Eco Passport annab võimaluse pakkuda sublimeeritud kangaid kõigile vanuserühmadele.

Madalad kulud ja töökindlus
Suur trükikiirus vähendab personalikulusid ühiku kohta. Tööstuslik suures pakis värv tagab madala kulu värvile. Kuni 5-aastane garantii.