p259237_2200_1515-2

KAPA

KAPA ®

KAPA on väga kerge materjal, mis mõeldud sisekasutuseks. Suurepärane alusmaterjal näiteks fotodele kas siis koduseinale või näitusesaali. Saadaval on nii tavalise pinnaga kui iseliimuvana, samuti tugevdatud variant, mis ei tõmba nii kergelt kaardu ning on jäik.

KAPA-LINE ®

KAPA-LINE on mõlemalt poolt paberiga kaetud vahtplaat, PU sisuga, mis kannatab üsna kõrget temperatuuri (ajutiselt üle 100C) seejuures kaardumata. Tema nõrkuseks on kaardumine kleepmaterjalide mõjul, kui kleebis on ühel poolel nagu pabermaterjalidel ikka. Probleemi lahendab tavaliselt kleebise lisamine ka teisele poolele. LINE on suurepärane materjal makettide valmistamiseks, maalimisaluseks, sobib suurepäraselt otsetrükiks UV-printeriga ning on kergesti kiletatav. Kui silt läheb raami, siis pole kaardumine tavaliselt probleemiks.
Standardpaksused on 5mm ja 10mm (1400x1000mm ning 3050x1530mm). Tellimisel on saadaval ka 3mm, 15mm ja 20mm.

KAPA-FIX ®

KAPA-FIX on ideaalne alusmaterjal fotode aluseks koju, kontorisse ja kunstisaali. Nii riputatuna kui seinale kinnitatuna. Materjal on ühepoolse liimipinnaga ja paksuses 5mm või 10mm. Tellida on võimalik ka kahepoolse liimiga materjali. Plaat on tugevdatud kahe alumiiniumkihiga, mis hoiab plaadi sirgena.
Materjal on saadaval paksustes 5mm ja 10mm (1400x1000mm ning 3050x1530mm).

KAPA-PLAST ®

KAPA-PLAST on mõlemalt poolt valge ja õhukese plastikpinnaga materjal. Tänu plastikpinnale materjal ei kaardu ja on sobilik kõikvõimalikeks aplikatsioonideks: printimiseks, raamimiseks, modelleerimiseks, 3D logodeks jne. Säravvalge pealispind tagab printimisel täiusliku pilditeravuse.
Materjal on saadaval paksusega 5mm või 10mm (3050x1530mm ning 3050x2030mm)

KAPA-MOUNT ®

KAPA-MOUNT on spetsiaalne tugevdatud plaat, mis mõeldud eelkõige suuremate siltide jaoks. Kahe alumiiniumkihiga tugevdatuna ei kaardu plaat nii kergelt. Materjal on tulekindel. Sobilik otsetrükiks ja ka lamineerimiseks (sh veega lamineerimine). Saadaval paksuses 5mm või 10mm (1400x1000mm).

FOAM-X ®

FOAM-X on soodsama paberkattega kapataoline
valge pinnaga materjal. Sobilik kasutamiseks sisetingimustes. Materjal on kaalult kerge ja lihtsalt töödeldav. Kasutatavad valdkonnad: riputatavad sildid, vaateakende sildid, fotode pealetrükk, modelleerimine jne. Ideaalne lühiajaliste kampaaniamaterjalide tootmiseks.
Saadaval paksuses 5mm.

Lisainformatsiooni tootja 3A Composites kodulehelt.