R-Tape efektkiled Vinylefx

R-Tape metalliseeritud efektkiled on sobilikud sõidukite, reklaamtahvlite, siltide jm dekoreerimiseks. Kilede pilkupüüdev välimus annab lisaväärtust igale dekoratsioonile. Vinyefx kilede värvid on läbi ja lõhki kile sees – ei ole lamineeritud ega kaetud. Prinditavad solvent ja UV printeritega. Ainult kuivpaigalduseks. Lõikamisel tuleb silmas pidada, et prinditud ala ümber tuleb vähemalt 6mm laiune trükivaba serv jätta.

Sisetingimuste kiled (Indoor)
Sisetingimuste kiled on prinditavad ja lõikuriga lõigatavad, mõeldud kasutamiseks sisetingimustes. Kasutamine välitingimustes lühiaegselt, sõltuvalt keskkonnast kuni kuus kuud, ent ilma garantiita. Laokaubana Metal Flake Silver, Metal Flake Gold, Brite Overall Silver (hologramm) ja Brush Silver (harjatud hõbe).

Välitingimuste kiled (Outdoor)
Välitingimuste kiled on samuti lõikuriga lõigatavad ja prinditavad. Kasutamiseks välitingimustes kuni 3 aastat. Väliskeskkonna mõjudele vastupidav. Spetsiaalse tugeva nakkumisega liimiga. Laokaubana Smooth Silver (kroom hõbe), Smooth Gold (kroom kuld), Brush Silver (harjatud hõbe) ja Brush Gold (harjatud kuld).

R-Tape efektkilede infolehe ning täieliku värvivaliku leiad siit!

Valiku kohta saad täpsemat informatsiooni kui võtad ühendust meiega e-maili info@lexplast.ee või
telefoni 60 76 106 teel!