PVC plaadid

PVC plaadid on kerged, ilmastikukindlad ja lihtsad töödelda. Kõige enam kasutatakse PVC plaate kleepimise alusena ja UV-printeriga otsetrükiks. Rippsildid, välissildid jne – PVC on väga levinud plastik reklaamivaldkonnas.

PVC materjali on kerge freesida, mistõttu kõikvõimalikud 3D lahendused on kergesti teostatavad. Kuna spetsiaalne PVC liim ühendab materjali väga tugevasti, siis on võimalik lihtsalt valmistada efektseid reklaame ning stende. PVC materjal ei ole laserlõigatav.

Värvilised PVC plaadid ei ole UV kindlad, mistõttu ei soovita neid kasutada välistingimustes.

PVC täpsema kasutamise kohta leiate infot siit..

PVC plaate on saadaval 4 erinevas variandis:

 • vaht-PVC Forex Print – lai mõõtude valik, universaalne prinditav PVC materjal reklaamide valmistamiseks. Paksused 2mm-10mm.
  Kasutamine: reklaamsildid, freesitud kujundid (kiletatud ja värvitud), messiboksid, rippsildid jne. Rohkem infot leiate siit..
  118_1209466509farbe-standard_092350
 • vaht-PVC  Kömatex  – suur mõõtude valik, universaalne PVC materjal reklaamivalmistamiseks. Paksused 1mm ja 6mm. Saadaval ka värvilisena (3mm ja 5mm). 8mm värvilised tellimisel.
  Kasutamine: reklaamsildid, freesitud kujundid (kiletatud ja värvitud), messiboksid, rippsildid jne. Rohkem infot leiate siit..
 • vaht-PVC Kömacel – spetsiaalse ülitugeva lamineeritud pinnaga, paksus 19mm.
  Kasutamine: mahulised 3D reklaamid, fassaadid. Fassaadide jaoks vaata ka Dilite materjali. 
 • massiiv-PVC Kömadur – väga tugev PVC plaat, sobib ideaalselt siiditrükiks. Paksused 1mm ja 2mm.
  Kasutamine: ohutusmärgid siiditrükis või kleebituna, painutatud ja vaakumvormitud moodulid. Rohkem infot leiate siit..
 • Smart-X  – väga kerge ja jäik UV- ja ilmastikukindel polüstüreenplaat. Sobilik ka otsetrükkimiseks, tagab hea trükikvaliteedi. Sobilik ka freesimiseks. Materjal on loodussõbralik ja 100% ümbertöödeldav. Rohkem infot leiate siit..

Saadaolevad mõõdud ja paksused leiate PVC hinnakirjast.