Puhastusvahendid

Et tagada kvaliteetne tulemus trükisele või kleepimistööle on oluline pind eelnevalt korralikult puhastada. Lexplast pakub spetsiaalseid just reklaamitööstuse tarbeks väljatöötatud puhastusvahendeid.

Metamark Surface Cleaner

Parim ühetoimeline puhastusvahend!

Metamark Surface Cleaner puhastab pinna kergest rasvast või silikoonist jättes puhastatud kleepimisvalmis pind. Seda üliefektiivset, kasutajasõbralikku ja kohe kasutatavat toodet saab kasutada eraldi või osana mitmeastmelise puhastusprotsessi abil sõidukipaneelidel, klaasil või voodril. Kandke peale puhta kiuvaba mikrokiudlapiga. Tarnitakse pihustuspüstoliga. Sobib suurepäraselt autodetailidele, klaasidele ning autoliistudele.

 

 

 

Metamark Adhesive Remover

Liimi, tõrva, rasva ja muu teepuru tõhusaks eemaldamiseks. Võimas puhastusvahend, mis on ette nähtud vinüülile kahjulike saasteainete eemaldamiseks. Sobib ka liimi eemaldajana lahustipõhiste liimide lagundamiseks. Pärast pealekandmist kasutage Metamark Surface Cleanerit. Kandke peale puhta kiuvaba mikrokiudlapiga. Tarnitakse koos pihustuspüstoliga.

 

 

 

 

IPA – Isopropanol.

Mõeldud kergete jäätmete eemaldamiseks erinevatelt pindadelt. Aurustub kiiresti. Suur alkoholisisaldus annab kindluse, et pind on puhas ja valmis vinüülgraafikaks. Kandke peale puhta kiuvaba mikrokiudlapiga.

 

 

 

 

 

Metamark Application Fluid

Metamark Application Fluid on täiustatud valemiga märja pealekandmise hõlbustamiseks. Liigne vedelik kuivab kiiremini, et saavutada täiuslik viimistlus. See on ideaalne kasutamiseks koos Metamark lahustiliimidega.

 

 

 

Kõik vahendid on 1L pudelites.
Hinnainfo info@lexplast.ee või telefoni 60 76 106 teel!

Kuidas puhastada korrektselt auto enne kleepimist? Siin on õpetlik video.