eskoESKO lõikelauad

Tänapäeval on aina raskem pakkuda tüüptooteid sellise hinnaga, millega me sooviksime neid müüa. Teine asi on erilahendustega. Esko lõikelauad muudavad erilahendused tootmise mõistes tüüplahendusteks, kuna enam pole vahet, kas valmistada neljakandilisi reklaame või erikujulisi. Samuti pole erilist vahet, kas toota paar tükki või suurem partii. Suuremahuliseks tootmiseks on võimalik seade varustada automaatse laadimissüsteemiga.

Esko lõikelauad – kasutusvaldkonnad ja lõikamiseks sobivad materjalid

  • trükiste väljalõikamiseks – olgu see siis trükitud paber, kleebis, plastik, KAPA
  • erinevate lehtmaterjalide lõikamisel – Re-Board, kartong, lainepapp, plastikud, puit, vineer jne
  • pakendi tootmiseks – olgu siis suisa pakendivabrik või reklaamifirma, kes soovib oma tooted korralikult pakendada
  • mööbli tootmisel – MDF, Re-Board, vineer, nahk, kangad
  • tekstiilitööstuses – ülikiire ja täpne lõigete valmistamisvahend
  • ja nii edasi

ESKO Kongsberg lõikelauad on saadaval erinevates konfiguratsioonides ning erinevate kiirustega. Lõigatavate materjalide hulka kuuluvad näiteks kleebised, paberid, erinevad õhukesed ja paksud plastikud, komposiitmaterjalid, metallid, tekstiilid, bännerid, KAPA plaadid, Re-board materjal, vahtplastid. Kaamera tuvastab materjali täpse asukoha kas serva või trükimärkide järgi ning lõige tuleb alati täpne.

Esko Kongsberg lõikelauad töötavad sujuvalt koos tunnustatud Esko tarkvaraga, millest reklaamitööstuses enimkasutatud on Esko ArtiosCad ja Esko iCut Suite. ArtiosCad on levinuim tarkvara stendide ja messibokside disainimiseks. iCut Suite on trükise ettevalmistamise tarkvara, mis teeb automaatselt paigutuse, kahepoolse trükifaili, kontrollib faili ja palju muud.

Esko Kongsberg C seeriaesko c

Hetkel ilmselt kiireim omataoline lõikur. Lõikelaius 3,2m ei ole probleem, kuna lõikepead hoidev tala on valmistatud carbon- kiust ega paindu läbi. Lõikamiskiirus  kuni 1666 mm/s.
Saadaval suurustes:
C24 1,68*3,2m
C44 2,2*3,2m
C60 3,2*1,6m
C64 3,2*3,2m
C66 3,2* 4,8m
Tutvustava video leiate siit.

 

Esko Kongsberg X seeria

esko xEsko Kongsberg’i kõige levinum seeria. Saadaval kuues erinevas suuruses:
X20 1,68*1,27m
X22 1,68*2,19m
X24 1,68*3,2m
X44 2,21*3,2m
X46 2,21*4,8m
X48 2,21*6,55m

Esko Kongsberg X seeria on võimalik soetada soodsamalt piiratud kiirusega, mille saab lisatasu eest lahti lukustada, kui mahud suurenevad.

Tutvustavad videod leiate siit. 

 

esko autoNii C kui X seeria tootmist on võimalik automatiseerida erinevate laadimisrobotitega. See võimaldab kasvõi aluse kaupa materjale lõigata ilma inimese poolse sekkumiseta.

Automatiseerimise võimaluse iBF laadimisseadmetega näete siit.

Võimalusi automatiseerida laadimisrobotiga näete siit.