Keencut Evolution3

Keencut Evolution3 seab käsitsi lõikamise uued kvaliteedi- ja jõudlusstandardid. See muudab täpse lõikamise tõesti lihtsamaks kui kunagi varem.

Turuliidritena püüab Keencut alati lõikustehnoloogiat edasi arendada ja Evolution3 on tõepoolest hüpe edasi. Ainulaadne disain pakub tehnilist arengut, mida ei leidu üheski teises seadmes.

Evolution3 mudeleid on kolm: SmartFold, mida saab laua alla jalust ära keerata, tööpinnale statsionaarsemalt kinnituv BenchTop ja kaasaskantav FreeHand versioon.

 

 

Ainulaadne funktsionaalsus – ühe käega materjali kiire ja täpne joondamine

Kaks ainulaadset omadust võimaldavad olenemata paksusest kõigi materjalide ühe käega kiiret ja täpset joondamist. Lift-and-Hover süsteem võimaldab kinnitusvarda hõlpsasti üles tõsta ja seejärel alla lasta, nii et see hõljub vahetult materjali pinna kohal. Rippumisvastane mehhanism tähendab, et lõiketera saab liikuda täpselt paralleelselt kandja pinnaga kogu lõike pikkuses isegi kõige pikema lõikuri puhul.

 

 

Evolution3 SmartFold

Jõulisele tootmisüksusele mõeldud Evolution3 SmartFold sisaldab kõiki Evolution3 sarja funktsioone, lisades tekstiilide ja habraste materjalide integreeritud lõikesüsteemi. SmartFoldi saab ka laua tühjendamiseks kokku klappida ja seejärel sekunditega koheseks kasutamiseks tagasi lauale tõsta. Keencuti ainulaadne tõstmise ja hõljutamise (patentimisel) tehnoloogia võimaldab kogu materjali ühe käega, kiiret ja täpset joondamist, olenemata paksusest. Pikkused kuni 5,5m. Kasutage joondamise riba, et näha kuhu lõigatakse, seejärel ühendage klamber täielikult – see on nii lihtne. QuikSwap-pead saate kiiresti muuta ning iga lõikega on alati tagatud ülimalt kõrge täpsus 0,2 mm.

Brožüüri leiate siit. 

 

Evolution3 BenchTop

Püsivalt koheseks kasutamiseks paigaldatud Evolution3 BenchTop sobib suurepäraselt suure kasutusega tootmiskeskkonda. Keencuti ainulaadne tõstmise ja hõljutamise (patentimisel) tehnoloogia võimaldab kogu materjali ühe käega, kiiret ja täpset joondamist, olenemata paksusest. Pikkused kuni 5,5m. Kasutage joondamise riba, et näha kuhu lõigatakse, seejärel ühendage klamber täielikult – see on nii lihtne. QuikSwap-pead saate kiiresti muuta ning iga lõikega on alati tagatud ülimalt kõrge täpsus 0,2 mm.

Brožüüri leiate siit. 

 

Evolution3 FreeHand

Evolution3 FreeHand on mõeldud neile, kes vajavad Evolution3 sarja suurt täpsust ja ülimat lõikekvaliteeti, kuid paindlikumas vormingus. See sobib suurepäraselt töökoja jaoks, kus lõikeriista on vaja tööpindade vahel liigutada. Evolution3 FreeHand annab teile kõik QuikSwapi lõikeriistade eelised ja kaasaskantavas lõikuris läbipaindumisvastase disaini.

Brožüüri leiate siit. 

 

 

Garanteeritud täpsus

Evolution3 on oma tüüpi täpseim lõikur turul ja garanteerib, et lõikab sirgjoonest 0,2 mm täpsusega kogu lõike ulatuses. See täpsus säästab teie aega ja raha.

 

 

Täielik stabiilsus ja lihtne kasutada

QuikSwap-tööriistapeadele paigaldatud isereguleeruv rööpassüsteem tagab tugeva ja sujuva liikumise lõiketera pikkuses üles ja alla. See koos tera jäiga kinnitusklambriga tagab täiusliku tera juhtimise ja täpsuse. Lift-and-Hoveri ja sihtriba kombinatsioon muudab lõikamise tõesti lihtsamaks ja kiiremaks kui kunagi varem. Isegi esmakordsed kasutajad saavad enesekindlalt täpselt lõigata.

 

Erakordne töökindlus

Kogu Evolution3 seeria on loodud kestma, kasutades kvaliteetseid materjale ja hästi testitud insenerilahendusi. Lõikepea laagrisüsteem ja klambrid on piisavalt tugevad, et tera täiuslikult juhtida ka kõige raskemate materjalide korral. Keencut valmistab suurema osa komponente oma CNC-masinatel, hoides tolerantse ja kvaliteeti pidevalt kontrolli all, tagades erakordse täpsuse ja täieliku töökindluse.

 

Tulevikukindlad ja mitmekülgsed QuikSwap tööriistapead

Tööriistapeade perekond QuikSwap annab kasutajatele ülima paindlikkuse. Iga tööriist on mõeldud konkreetseks otstarbeks ning selle saab lõikuri külge kinnitada või lahti võtta sekunditega. Oma töö jaoks saate paigaldada ühe või mitu tööriista pead. Tööriistapea Graphik on standardvarustuses.

 

Mitmekülgne Rockeri tööriist

Lisavarustuses olev Rocker tööriistapea on QuikSwapi sarja uusim lisand. See on mitmekülgne üldotstarbeline tööriist selliste materjalide lõikamiseks nagu bännerid, papp ja vahtplaat kuni 10 mm. Ergonoomiline disain järgib teie käe loomulikku kumerust ja pakub igapäevaseks lõikamiseks maksimaalset mugavust. See pakub ka kahesuunalist lõikamist.

5-aastane garantii

Ainult kõrgeima kvaliteediga materjalide abil ettevõttesiseselt valmistades saab Keencut garanteerida, et SteelTrak pakub usaldusväärset pikaajalist ja täpset teenindust. Kõigile Keencuti toodetele pakutakse üldist 5-aastast garantiid.

 

 

Keencut töölauad Evolution3 lõikuritele

Keencut pakub ise spetsiaalselt Evolution3 kinnitamiseks mõeldud laudu. Erakordselt tugevad ja vastupidavad pingid on spetsiaalselt välja töötatud Keencuti lõiketerade optimaalseks aluspinnaks. Pingid on varustatud liitmikega, mis sobivad konkreetsetele Keencuti masinatele. SmartFoldi pink mahutab Evolution3 SmartFoldi ja BenchTopi pink on mõeldud Evolution3 BenchTopi mahutamiseks. Meie M-Benchi sortiment on modulaarne süsteem, mida saab konfigureerida teie töökeskkonnale sobivaks ja mida teie vajaduste korral saab laiendada.

 

Suuremas koguses plaatide tükeldamiseks soovitame Keencut SteelTrak lõikeseadet.

Õpetlikud videod leiate Keencut Youtube kanalilt.

Mõned kasulikud videod: