Keencut SteelTrak

Keencut SteelTrak annab teile paindlikkuse lõigata kõike alates PVC vahtplaadist kuni terasest komposiitpaneelideni. See on täpsem, järjepidevam ja usaldusväärsem kui ükski teine turul olev masin. Ühe liigutusega saate hõlpsalt lõigata läbi kõige raskemate materjalide, et jätta sile serv ilma täiendava viimistluseta. Selle ainulaadsed omadused kiirendavad teie tootmist, tagades samas iga kord täiusliku lõike. SteelTrak on mahuka tootmisüksuse jaoks hädavajalik tööriist.

 

Keencut Steeltrak brožüür on allalaetav siit

 

Peamised omadused:

Ideaalne lõige iga kord

Täpsuse tagamiseks saab SteelTraki ainulaadsele rõhutundlikule klambrile kõigepealt kergelt peale suruda, et võimaldada täpset reguleerimist, enne kui rõhku kindlalt hoides suurendatakse. Klamber on mõeldud ka õrnade tahvlite ja trükitud pindade kaitsmiseks. Vaatlusjoone riba aitab teil saavutada täpse joonduse ja kõik terad lõikavad sama joone järgi.

 

Lõika terasest ja alumiiniumist komposiit ohutult ja täpselt

Äsja välja töötatud SteelTrak C2 komposiitlõikepea lõikab terasest komposiitpaneeli (nt Multishield) ja alumiiniumkomposiitpaneeli (nt Dibond) ühe tõmbega, tekitamata ohtlikke sädemeid või tolmu. Uus lõikepea vähendab oluliselt lõigatud materjali servade kumerust, et hõlbustada edukat UV printeriga otseprintimist ja minimeerida jäätmeid. Äärte lisaviimistlust pole vaja, seega suureneb tootlikkus ja turvalisus on tagatud. C2 lõikepea on SteelTrak lõikuriga koheselt kaasas.

 

Säästab aega ja raha

Suurte mahtudega tootmiskeskkonnas vähendab korratav täpne lõikamine raiskamist ja suurendab tootlikkust. Täpne ruudukujuline stopper võimaldab kasutajatel plaadid kiiresti õigesse mõõtu lõigata. Lõiketerad on koheseks kasutamiseks püsivalt kinnitatud ja lõikavad kõik sama joont mööda. SteelTraki abil pole vaja täiendavaid tööriistu ega viimistlustooteid.

 

Ruumisäästlik ja vaikne

Püstine konstruktsioon ja seinale kinnitamise funktsioon säästavad töökoja ruumi. Kujundus kasutab teie kehakaalu raskete materjalide lõikamiseks vajalike jõupingutuste minimeerimiseks. Müra ja elektrivoolu pole vaja ning püstine konstruktsioon ja madala hõõrdumisega laagrisüsteem koos vähendavad kasutajate väsimist.

 

V-lõige

Lisavarustuses oleva V-soone tööriista lisamisega loob SteelTrak täiuslikud sildialused, iseseisvad väljapanekud, karbid ja näitusealused. V-soonega tööriist sobib otse SteelTraki lõikepea külge ja on sekunditega valmis tegutsema.

 

 

5-aastane garantii

Ainult kõrgeima kvaliteediga materjalide abil ettevõttesiseselt valmistades saab Keencut garanteerida, et SteelTrak pakub usaldusväärset pikaajalist ja täpset teenindust. Kõigile Keencuti toodetele pakutakse üldist 5-aastast garantiid.

 

 

Lõigatavad materjalid

Kõvad materjalid
Alumiiniumkomposiit Dibond ≤ 4mm
Teraskomposiit Multishield ≤ 3mm
V-lõige Dibond ≤ 3mm lisalõikepeaga
MDF ≤ 3mm
Cast acrylic / Plexiglas (kriipides) ≤ 3mm
Klaas ≤ 6mm lisalõikepeaga (Tootekood: STGLC)
Poolpehmed materjalid
PVC vahtplaat ≤ 13mm
Kihtplastik ≤ 13mm
Lainepapp ≤ 13mm
KAPA ≤ 13mm
Mountboard ≤ 6mm
Alumiinium ≤ 1mm lisalõikepeaga ( Tootekood: STALC)

 

 

 

Õpetlikud videod SteelTrak kasutamise kohta leiate Keencut Youtube lehelt. 

 

Mõned kasulikud videod: