KONGSBERG C

hoopis teine dimensioon digitaalses viimistluses!

 

Kongsberg C seeria on disainitud silmas pidades vajadust pidada sammu aina kiiremaks muutuvate printeritega. Erakordne lõikekiirus (kuni 1666mm/s) tööstusvaldkonna kõige enam tunnustatud vastupidavusega annab võimaluse viia digitaalne viimistlus kõige kõrgemale tasemele. Suurused kuni 3,2*4,8 lõikealaga võimaldavad ka suured formaadid lõigata Multi-Zone režiimis ilma laadimisele aega kaotamata.

Erakordset kiirust võimaldab Kongsberg C lõikuril saavutada ainulaadne süsinik-kiust materjalide (carbon composite) kasutamine kõige kriitilisemates kohtades. Selle abil saavad laiad lõikurid tagada kitsaste lõikuritega sarnase lõiketäpsuse nii nugade, nuutimistööriistade kui freesi puhul. Sellist stabiilset lõiketäpsust suurte laiuste puhul ei paku ükski teine lõikur.

 

MULTI-ZONE PRODUCTION

Lehtmaterjalide lõikamisel võimalik kasutada Multi-Zone funktsiooni, mille abil kaob laadimisajale kuluv ajakadu. Ühel pool seade lõikab, teisel pool toimub samal ajal laadimine. Kongsberg C66 puhul toimib see nii isegi 2*3m plaatidega. Multi-Zone funktsioon soodne võimalus kiiruse hüppeliseks tõstmiseks.

 

 

 

 

 

 

MOTORIDZED ROLL FEEDER

Motoriseeritud söötja võimaldab suuri rulle automaatselt lõikurisse sööta. Saavutate hea tulemuse ka pehmemate materjalidega, kortsud silutakse välja ning venimise kompenseerib tarkvara. Kongsberg Motorized Roll Feeder on tööstusala ainus söötmisseade, mis võimaldab lõigata kvaliteetselt ka nõudlikke materjale rulli otsast lõpuni.

 

 

 

 

 

AUTOMATIC TAKE-UP UNIT

Automaatne mahakerija teeb rullmaterjalide lõikamisel ka materjalide ärakorjamise ja puhastamise lihtsaks ja kiireks. Moodulit on lihtne paigaldada iga Kongbserg lõikuri külge, millel on konveiersüsteem.

 

 

 

 

 

 

 

LOADING ROBOT

Lehtmaterjalide laadimise saab muuta täisautomaatseks laadimisroboti abil. Suurima efekti saavutate Kongsberg C66 lõikelauaga, millele saab laadida automaatselt isegi 4 pakist.

 

 

 

 

 

 

 

Kongsberg C lõikelauad on saadaval erinevates suurustes, et Saaksite leida just sobivaima Teie ärile.

 

 

Kui olete alles alustamas või ei vaja nii suurt kiirust, siis tasuks kindlasti vaadata Kongsberg X masinate poole meie lehelt või Kongsbergi kodulehelt.