KONGSBERG X

– kõige universaalsem lõikelahendus reklaami, pakendi ja display turule.

 

Kongsberg X kasvab koos Teie äriga

Kiiresti muutuvas tehnoloogiamaailmas on oluline investeerida seadmetesse, mis suudavad käia ajaga kaasas ning kasvada koos Teie vajadustega. Kongsberg X seeria annab võimaluse investeerida täna seadmesse, mida saate täiustada vastavalt tekkivatele vajadustele. Võite lisada erinevaid tööriistu uute materjalide lõikamiseks. Võimalik lisada isegi konveiersüsteem.

 

Erakordne suuruste valik

Suurused kuni 2,2m*6,5m võimaldavad leida sobiva lahenduse ka kõige suuremate formaatide lõikamiseks. X24 suurusega 1,68m*3,2m on ideaalne partner 1,6m eco-solvent printeri ja laminaatori lisaks. X44 suurusega 2,2m*3,2m sobib enamuse standardmaterjalide lõikamiseks ning on populaarseim suurus reklaamitööstuses.

 

 

Kongsberg X Edge

Alles alustate ja pole suuri mahtusid kohe võtta? Soovite alustada väiksema investeeringuga? X Edge on ideaalne lahendus. X seeria lõikur, mis on tehtud soodsamaks ning lihtsalt piiratud tarkvaraliselt kiirust. Töömahtude kasvades on võimalik vahe tasuda ning tõsta kiirused tavalise X seeria tasemele. Kui juba täna on mahud suured, siis tasub uurida tööstusala kiireima Kongsberg C lõikuri kohta kas meie kodulehelt või Kongsbergi kodulehelt.