Printerid on meie tootevalikus esindatud väga erinevate tehnoloogiate näol. Allpool põgus ülevaade erinevatest tehnoloogiatest. Erinevate mudelite kohta saate täpsemalt lugeda tehes valiku ülevalt printerite menüüst. Igaks tööks leidub sobiv printer, küsige meilt nõu, kui valik tundub liiga kirju.

LAIFORMAATPRINTERID

Solvent printerid

Meie tootevalikus leiate seda tüüpi printerid tootjatelt EPSON ja OKI.
Epson Surecolor seeriaga keskendub EPSON kompromissitule kvaliteedile. Epsoni trükipäid kasutavad peale Epsoni enda veel Mimaki, Mutoh ja Roland, kuigi ainult Epson ise kasutab uusima põlvkonna tehnoloogiat. Mutoh, Mimaki ja Roland kasutavad oma uutes masinates DX7 põlvkonda.
Seiko printerid on tuntud, kui kiireimad sedatüüpi printerid. Ja tõepoolest, tema trükikiirused jäävad reaalses kasutuses teistele kättesaamatuks. Seiko printereid leidub täna pea igas suuremas Eesti digitrükikojas.

UV printerid

UV printerid on meie valikus sellistelt tootjatelt nagu Fujifilm ja Qres. Fujifilm omab väga suurt tootevalikut, milles leiduvad pisikesed 1,6m hübriidprinterid Fujifilm Acuity LED 1600 printer, mitmes erinevas suuruses tasapinnalised Fujifilm Acuity Advance printerid ning tööstuslikus otsas Inca Onset printerid, mis on hetkel maailma arenenuim tasapinnaline printer. Inca Onset trükikiirused ületavad isegi 1000 m2/h. Qres on tootja, kes spetsialiseerub tasapinnaliste printerite tootmisele pakkudes neid aga nö custom made stiilis. Kliendil on võimalik ise määrata vaakumi, trükipeade jne konfiguratsioon just sobivalt tema vajadustele. Arendatud Rootsis, toodetud Tšehhis. Qres UV printerid on vastupidavad ja robustsed taludes ka nõudmisi, mida esitab näiteks pakenditööstus.

Fotoprinterid

Pigmentvärvidega EPSON fotoprinterid on olnud kogu digitrüki ajaloo vältel standardiks, millega kõike võrreldakse. Endiselt on tegu parimat kvaliteeti pakkuvate masinatega. Epsoni printeri kohta leiate lisainfot Epsoni kodulehelt.

Sublimatsiooniprinterid

Selles vallas on viimastel aastatel teinud suurimat edasiminekut EPSON, kelle uued printerid on oma klassi kiireimad. Epson tõi värskelt turule ka uue sublimatsioonivärvi, mis on väga hea püsivuse ning värvigammaga. Epsoni valikust leiab väikestest formaatidest kuni 1,6m kiirete printeriteni välja.

Solvent UV printerid

Solvent UV tehnoloogia on üsna uus ja seetõttu veel vähelevinud. Sisuliselt on tegu trükitehnoloogiaga, mis ühendab solvent-printeri paindlikkuse ja UV printeri kiiruse. Trükkida saab sisuliselt kõigile tavakasutuses olevatele solvent-printerite materjalidele, trükis on koheselt valmis kasutamiseks. See tehnoloogia võimaldab säästa väga palju aega kuivatusprotsessi arvelt. Sedatüüpi printer on meil Fujifilm Vybrant.

Igaks tööks leidub just õige printer. Kuid ainult printer üksi ei tooda. Selleks, et tööprotsess oleks sujuv ja kiire, pakume tarkvaralahendusi alates tavalistest RIP-programmidest kuni automatiseerimisprotsessi võimaldavate ESKO tarkvaralahendusteni välja.