A4 suurusega EPSON SC-F100 sublimatsiooniprinter on välja töötatud väikeettevõtetele ja idufirmadele, kes soovivad laiendada oma tootepakkumist reklaamtoodete sektorisse.

See on Epsoni esimene A4 sublimatsiooniprinter. A4 lauaprinteri jalajäljega SC-F100 sobib ideaalselt, et printida reklaamtooteid ja isikupärastatud kingitusi, nagu kruusid, võtmepuldid, telefonikatted ja muud väikekaubad, kui ruumi on vähe. See vastab ka tekstiilitootjate vajadustele, kes soovivad luua tellimuspõhiseid tooteid, nagu väikesed kotid, põlled, rihmad ja padjad.


Epson SC-F100 – terviklik printimislahendus

Epson SC-F100 on osa Epsoni terviklikust printimislahendusest, mis sisaldab tinte, draiverit ja paberit, mis kõik on loodud harmooniliselt koos töötama. Täiendav meelerahu on tagatud üheaastase või 6000-lehelise garantiiga, olenevalt sellest, kumb enne kätte jõuab. Kui platvorm Epson Cloud Solution PORT on aktiveeritud, saavad kasutajad prinditööde kulusid ja kasutusajalugu jälgida.

Suurem jõudlus

Epson SC-F100 pakub väikeettevõtetele kiiret tööaega ja väikseid kogukulusid ning see ei nõua häälestamiseks, kasutamiseks ega hooldamiseks eriteadmisi. 140 ml tindipudelid pakuvad odavamat alternatiivi kassetipõhistele tindimahutitele ja võimaldavad ettevõtetel kauem töötada, vähendades seeläbi tööseisakuid.

Kvaliteetne väljund

See kompaktne sublimatsiooniprinter on välja töötatud ärivõimaluste laiendamiseks kvaliteetse printimisega erisugustele kingitustele ja reklaamtoodetele. Kvaliteet ja järjepidevus saavutatakse Epsoni PrecisionCore MicroTFP prindipea ja näidistabeli (LUT) abil, mis on mõeldud reklaamkaupade ja kingituste ning jäikade alusmaterjalide jaoks.

Kasutuslihtsus

Epsoni tehnoloogiate kasutamine on lihtne ja nutikas. Kompaktsel SC-F100 -l on kallutatav 2,4-tolline ekraan, Wi-Fi-ühenduvus ja eesmine 150 lehega paberi etteanne.

Epson SC-F100 võtmefunktsioonid

  • Täidetav tindilahendus: 140 ml tindipudelid
  • Kompaktne disain: A4 lauaprinteri jalajäljega
  • Ühenduvus: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, USB 2.0 ühenduvus
  • Terviklik printimislahendus: Tindid, draiver ja paber, mis kõik on loodud harmooniliselt koos töötama
  • Kõrgekvaliteediline väljund: Prindipea PrecisionCore MicroTFP tagab järjepidevuse ja kvaliteedi

Siit leiate info Epsoni kodulehelt. 

SureColor-SC-F100-datasheet