Sublimatsioonitrükk oli aastaid trükimaailmas midagi “valitutele”, kes suutsid leida töötava kombinatsiooni printerist, värvist, sublimatsioonipaberist ja kalandrist. Enamasti printeritootja originaalvärv ei vastanud ootustele ning juba uuele masinale tuli sisse valada kolmanda osapoole värv, mis aga enamasti tühistas garantii. Kui Epson tuli turule oma sublimatsiooniprinteritega, siis oli lõpuks olemas kombinatsioon, kus üks tootja pakub nii trükipea, seadme kui ka tindi. Stabiilne, kindla garantiiga lahendus. Just sama kindla lahenduse toob Epson nüüd ülikiires mõõtmes turule Epson SC-F10000 sublimatsiooniprinteri näol.

Usaldusväärne töökindlus

Epson SC-F10000 vastupidav, tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud ehituskvaliteet aitab tagada kvaliteetse toodangu iga päev. Printeri töökindlust suurendavad: täiustatud automaatne pingekontroll (Ad-ATC), mis jälgib, et kandja etteanne oleks alati täpne ja ühtlane; automaatse reguleerimise tehnoloogia (sealhulgas integreeritud RGB-kaamera) ja toetav tarkvara, mis võimaldab kasutajatel printeri tööd isegi eemalt jälgida.

Epson toodab ise kõik SC-F10000 jaoks mõeldud komponendid, sealhulgas prindipead, tindid ja tarkvara, et saavutada klientide nõudmistele vastav stabiilne kvaliteet.

Epson SC-F10000 on ennekõike loodud kiireks ja suuremahuliseks sublimatsiooniprintimiseks. Selle tugev disain tagab ühtlase tulemuse, töökindluse, kvaliteetse jõudluse ja toetab mitmesuguseid kasutusvõimalusi, kaasa arvatud mood, spordirõivad, kodusisustus ja pehmed sildid. Kuni 1,92m trükilaiusega printer kasutab Epsoni uusimat trükipeatehnoloogiat. Selle uus ehitus võimaldab saavutada kiiruseid kuni 255m2/h. Tüüpilised tootmiskiirused 100-150m2/h. Mitte kunagi varem pole olnud suurtootjatel nii kindlat ja soodsat lahendust.

Epson SC-F10000 saavutab suure värviruumi ainult nelja värviga. Epson Precisiondot tehnoloogia koos Epson Ultrachrome DS HDk tindiga annab sügavad ja erksad toonid. Kahepoolne efektiivne kuivati annab võimaluse kasutada suuri trükikiiruseid ka suurte värvikogustega.

Suurepärane kvaliteet

Neli uusima põlvkonna Epson 4,7” PrecisionCore TFP trükipead annavad stabiilsuse kiireks pikaajaliseks trükiks. Epson Ultrachrome tindid HighDensity musta värviga tagavad sügavad toonid.

Erakordne tootlikkus

12 800 pihustiga PrecisionCore MicroTFP prindipea suurema prindipinna kiirema tootmise jaoks. Paindlik kiire võrguühendus koos 155GB puhvriga ja integreeritud step&repeat funktsionaalsusega. Kuni 80 liitrit värvi masinas, automaatne ja täpne kerimissüsteem. Mitmekihiline pooltoonide haldus vähendab teralisust ja triibutamist suurtel kiirustel. Kiireks trükiks kasuta kindlasti kvaliteetset paberit.

Paindlikkus

Saab kasutada kuni 60kg paberirulle. Eco Passport annab võimaluse pakkuda sublimeeritud kangaid kõigile vanuserühmadele.

Madalad kulud ja töökindlus

Suur trükikiirus vähendab personalikulusid ühiku kohta. Tööstuslik suures pakis värv tagab madala kulu värvile. Kuni 5-aastane garantii.

 

Vaadake ka Epsoni teisi sublimatsiooniprintereid. 

Epsoni täpsema info leiate siit.