Spetsiaalselt sublimatsioonitehnoloogia tarbeks loodud Epson SureColor SC-F6300 printer pakub turuliidrina silmapaistvat kvaliteeti stabiilselt suure kiirusega. Selles printeris ühilduvad ülimadalad jooksvad kulud ja tööstuslikud trükimahud kas poognale või rullmaterjalile kuni 1,118 meetri laiusena. Kujutis trükitakse spetsiaalsele sublimatsioonipaberile ja siis pressitakse polüester- alusmaterjalile. Tänu kuumutamisele liigub tindiosake materjali sisse tagades erakordse pesukindluse. Epson SureColor SC-F6300 sublimatsiooniprinter on mõeldud nii väikepartiide kui ka suuremate koguste tootmiseks. Hoolimata väikesest formaadist annab tööstusliku trükipea kasutamine võimaluse kiireks trükiks.

Suurepärane kvaliteet
Epson PrecisionCore TFP trükipea ja Epson UltraChrome DS tint annavad koostöös suurepärase värvikülluse ja teravuse. Kvaliteetne resultaat kuni 720*1440dpi resolutsiooniga. Epson Precisiondot annab sujuvad üleminekud ja suure värvigamma minimaalse värvikuluga.

Suurepärane töökindlus
Epson suudab tänu trükipea ja tindi suurepärasele kvaliteedile ja sobivusele anda kuni 5-aastase garantii.

Paindlikkus
Saab kasutada nii lehtpaberit kui kuni 111,8cm laiust rullmaterjali.

Kõrge tootlikkus
Kasutatavad kiirused ulatuvad kuni 30m2/h. Automaatne läbilõikustera ja kuni 6 liitrit värvi võimaldavad pikalt ja segamatult trükkida.

Ülimadalad jooksvad kulud
Erakordselt madal energiatarve, soodsa rullpaberi kasutamise võimalus, 1,1 liitrised tindikotid, soodne seadme maksumus– need annavad kokku ülimadalad kulud.

Lihtne kasutada
Täielikult eestlaetav, suurelt LCD ekraanilt juhitav. Seadmega kaasas lihtsaltkasutatav Epsoni Edge Print RIP programm.

Täpsem info siit.