Epson SureColor SC-F9400 on neljas põlvkond Epsoni sublimatsiooniprinterite hulgas. Esimest korda on võimalik kasutada lisaks tavavärvidele ka nn neoonvärve, kollast ja magentat (mudeli SC-F9400H). Fluorestseeruvaid lisavärve saab kasutada kas puhta toonina või segatuna CMYK toonidega saavutamaks säravamaid toone.

Epson SureColor SC-F9400 kombineerib endas Epson Precision Dot tehnoloogia kvaliteetsete originaalvärvidega ning seeläbi saavutatakse suur tootlikkus üheskoos suurepärase kvaliteediga. SC-F9400H versioonis CMYK koos fluorestseeruvate lisavärvidega annavad võimaluse pakkuda eriti silmatorkavaid kangalahendusi. Erakordselt võimas ja täpne automaatne kerimisseade nii ees kui taga annab võimaluse trükkida stabiilset kvaliteeti kogu pika rulli ulatuses. Lihtne kasutada, tarnitakse koos Epsoni trükitarkvaraga, täisautomaatse puhastussüsteemiga. Seade on välja töötatud spetsiaalselt tekstiilitööstusele, kuid on võimalik kasutada vajadusel ka kõvadele pindadele sublimeerimiseks.

Suurepärane kvaliteet
Kaks kohakuti paigutusega Epson PrecisionCore TFP trükipead koos Epson Precisiondot tehnoloogiaga annavad suurepärase trükikvaliteedi kuni 720*1440dpi trükitihedusega. Tänu pisikesele tindipiisale on üleminekud eriti sujuvad.

Suurepärane paindlikkus
Materjalid kuni 1,62m laiusega, erinevad trükikiirused sõltuvalt vajadusest.

Silmapaistev tootlikkus
Tootmiskiirused kuni 60m2/h, kuni 12 liitrine tindikogus masinas, intelligentne ja täpne kerimissüsteem ka raskematele kuni 45kg rullidele annavad võimaluse toota suuri mahtusid.

Usaldusväärsus
Tõestanud platvorm pakub sujuvat ja stabiilset tootmislahendust. Võimalik tellida kuni 5-aastase garantiiga.

Madalate kuludega
Kiire ja lihtne kasutada, soodsa tööstusliku tindiga, tehasest tarnitav täislahendusena koos trükitarkvaraga.

Lisainfot leiate siit.

Epson Ultrachrome DS tintidel on ka Ökotex uusim NEP1902 Certificate_210618.