metamarkIntercoat– 100 mikronit paksud Saksas valmistatud trükikiled. 4 aastane kestvus (unprinted) ja B1 tulekindlus. Saadaval läikiv, matt ja läbipaistev variant. Liimivariandid: läbipaistev või hall, permanentne või eemaldatav. Erinevad laiused vahemikus 104cm kuni 160cm.

Metamark MD5 – väga hea sileda pinnaga 5-7-aastane 70 mikroni paksune polümeerne trükitav autokile. Saadaval valge läikiva, valge mati ja läbipaistva viimistlusega. Lamineerida soovitame Metaguard laminaadiga.
Laiused 105cm, 137cm ja 160cm. Rullis 50m.

Metamark MD5

Metamark Metascape – 5-7-aastane läikiv 70 mikroni paksune õhukanalitega autokile. Sama kile mis MD5, kuid õhukanalitega. Õhukanalid tagavad väga kiire ja mugava paigalduse, sealhulgas ka suurematele pindadele. Ühtlasi teevad kuivpaigalduse mugavaks. Veega ei soovita paigaldada, kuna vesi võib jääda kanalitesse. Sobib autode osaliseks katmiseks, kus pole vaja liigselt venitada. Sobilik siledate või kergelt kaardus pindade katmiseks. Laminaadiks soovitame Metaguard laminaati. Lauskatmiseks soovitame euromedia 3D kilet või Metawrap trükikilet.
Laiused 137cm ja 160cm. Rullis 50m.

Metawrap

Metamark Metawrap MDX – uusima tehnoloogia trükikiled, mis on ainult 50 mikronit paks. Loodud spetsiaalselt autode katmiseks. Kuna tehnoloogia on arenenud nii kaugele, et nii õhukest kilet suudetakse kiiresti, siis on ka hinnatase oluliselt odavam kui valukilel.

Metamark Hi-tack – väga tugeva nakkumisega liimiga 100 mikroni paksune trükikiled, kergesti paigaldatavad.
Laiused 137cm ja 162cm. Rullis 50m.

3D Smart Apply – 7-10-aastane läikiv 50 mikroni paksune valukile, õhukanalitega, halli liimiga. Spetsiaalselt rasketesse kohtadesse, kus on vaja venitamist. Sobilik autode lauskatmiseks. Liim “kasvab täis”, mis annab suure nakkumiseelise konkurentide ees. Püsib süvendites paremini. Laminaadiks soovitame euromedia 3D laminaati.
Laiused 137cm ja 162cm. Rullis 45,7cm.

Metamark MDT – spetsiaalne valgust hajutav trükikile valgusreklaamide valmistamiseks. 5-7-aastane, satiinmatt viimistlus, läbipaistva liimiga. Hajutab valgust, tagab väga erksad värvid. Sobilik nii sise- kui välistingimustesse.
Laiused 122cm, 137cm ja 152cm. Rullis 50m.

Lisaks palju teisi kilesid! Andke teada oma soovist, leiame Teile vajaliku materjali!