EPSON SC-R5010 resin- tindiga (vaigutindiga) polümeerprinter on loodud reklaamiturule. Selle veebaasilised tindid on sarnased lateks (latex) tintidele, kuid on arendatud selliseks, et saavutaksid parema kraapekindluse ning kuivaksid printeris madalamal temperatuuril- selliselt muutuvad trükitava materjali omadused minimaalselt. Trükise parandatud vastupidavus ei tule omahinna arvelt – 1500ml värvikotid on justnimelt loodud vajadusel mahtude tootmiseks konkurentsivõimelise hinnaga. Madalam kuivatamistemperatuur võimaldab trükkida enamatele materjalidele ning säästab energiat. Koos Epsoni uue trükipeaga tähendab see suurepärast trükise kvaliteeti suure stabiilsusega. Sobivad enamus solvent-printerite materjalid ning lisaks paljud katmata materjalid.

See on Epsoni esimene suureformaadiline polümeerprinter. Printimine paljudele eri alusmaterjalidele, nagu kleebised, tekstiil, lõuend, slaid.  Lõhnatu veepõhine tint tähendab, et prinditud rakendusi saab kasutada tundlikes keskkondades, nagu koolid, haiglad ja hotellid, samuti välistingimustes, mis nõuavad väga suurt vastupidavust.

Kasutaja vahetatavad prindipead võimaldavad teil oma tootmisaega maksimaalselt ära kasutada, kuna neid saab – ilma spetsiaalsete tööriistadeta – 60 minuti jooksul välja vahetada. SC-R5010 sisaldab ka tööstuslikku tindilahendust (1,5-liitrist tindikotti), mis vähendab printeri tööseisakuid, tindikulusid ja lisab mugavust. Uuenduslik ultrahelidetektor aitab teie ettevõtte tootlikkust veelgi paremini toetada, vähendades prindipea rikke ohtu, samas kui düüside kontrollimise tehnoloogia (NVT) kompenseerib automaatselt iga blokeeritud düüsi.

Omage kontrolli oma printeri tootlikkuse üle

Prinditöö alustamine ja edusammude jälgimine on kasutajasõbraliku 4,3-tollise LCD-puuteekraani abil lihtne. Ekraan pakub vaistlikku kasutamist ja signaallampi oleku kontrollimiseks. Täiustatud automaatne pingsuse juhtimine (Ad-ATC) pakub väga täpset mõõtude stabiilsust. Selline püsiv korratavus säästab materjali raiskamist, paigaldusaega ja tagab kliendile sujuvad tulemused.

Harmoonia tootmises

Epson toodab ise kõik SC-R5010 jaoks mõeldud komponendid, sealhulgas prindipead, tindid ja tarkvara, et saavutada klientide nõudmistele vastav stabiilne kvaliteet. Selle täiendamiseks ja teie kontrolli alla andmiseks võtsime kasutusele ka Epsoni tootmisseire (üks Epsoni pilvelahenduse PORT-il pakutavatest teenustest), mis võimaldab teil hõlpsalt jälgida seadmeid mitmel saidil või mitu printerit ühel saidil, kas tootmisüksuses või kaugühenduse kaudu.

Peamised omadused:

  • Suurepärane tootlikkus – topelt PrecisionCore trükipead, 12 liitriga värvisüsteem mahtude trükkimiseks
  • Hea materjalide tugi – Epson UltraChrome RS tint kuivab madalamal temperatuuril võimaldades kasutada laia valikut materjale
  • Väga hea trükikvaliteet – Epson Precision Dot ja Variable Sized Dot tehnoloogiad laia värvigammaga täpse trükijälje saavutamiseks kuni 1200*2400dpi
  • Hea stabiilsus – intelligentne meedia kontroll automaatse pinge jälgimisega võimaldab trükkida ka nõudlikke tapeete
  • Säästlik kasutada – suured tindimahutid võimaldavad saavutada konkurentsivõimelise omahinna
  • Paindlik garantii ja hooldus – kuni 5-aastane garantii koos isevahetatava trükipeaga
  • Tarnitakse koos Epson EdgePrint trükitarkvaraga

Info Epsoni kodulehelt.